Muistoissa

Kinglesin Anabell 4.4.2009-11.9.2018 Kasvaimet
Kinglesin Charity 26.11.2007-22.1.2018
Kinglesin Jump for joy 27.3.2002-27.3.2015
Kinglesin Musta Mimmi 22.01.2006-14.11.2017
Kinglesin Terranova/Terra 7.7.2005-11.9.2017
Kinglesin Terminator: Ippe 7.7.2005-9.9.2016
Kinglesin Moon Maker 22.1.06-12.2.16
Kinglesin Just For Fun 27.3.02-5.3.16
Kinglesin Fantastic four 5.9.07-20.4.16
Kinglesin Sweet Sarah:Sara 18.7.02-18.11.15
Kinglesin Captain Jack:Mökö 15.10.09-17.11.15
Kinglesin Lou Lou Lulu eli Myyri 15.10.2013-3.12.2014 (Myyri jäi auton alle)
Fin mva Kinglesin Don Juan 5.5.1999-29.12.2010
Kiglesin Piece on Cake 19.9.1999-11.5.2012
Kinglesin Robin Hood 10.6.1998-16.8.2011
Kinglesin Waldo William 8.4.2001-8.2.2008
Fin Mva Kinglesin Valencia 18.4.1996-12.10.2007
Kinglesin Bethoney 14.5.1999-20.9.2011
Fin Mva Carel wolf Onna 4-4-2004-28.12.2011
Kinglesin Del Amigo"s 5.5.1999-21.4.2013

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

28.03 | 19:05

Näissä sivuissa on ihania kavoja! Meille tuli ensimmäinen kava 2003 Kennel Ramsanin Feel so soft eli Fiina. Toinen tyttö oli samaisesta paikasta Zeena.

...
20.01 | 21:12

Hei, olisimme kiinnostuneita ruby uros pennusta keväällä/kesällä 2019. Blenheim uros meillä on, 3vuotias.

...
30.12 | 20:43

Hei,
olisin kiinnostunut black and tan pennusta keväällä 2019 seurakoiraksi :)

...
21.11 | 10:53

Hei!
Minäkin kiinnostunut Ruby tai black and tan pennusta keväällä/kesällä 2019,onko suunnitteilla 😊?ihan seurakoirakdi ja myös näyttelyyn!kolemusta cavoista😊

...
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS