Muistoissa

Kinglesin Black Edward 20.10.2009-9.4.2021
Kinglesin Carpathian 27.12.2007- 4.8.2020
Kinglesin Black Pearl 13.01.2007--18.02.2019
Kinglesin Blueberry Muffin/ Veera 03.02.2019-16.09.2019 (Munuaiset)
Kinglesin Minore Noora 22.01.2006-13.09.2019
Kinglesin Michael Knight/Manni 16.08.2009--11.07.2019
Kinglesin Black Diamond/Nakki 13.01.2007-21.05.2019
Kinglesin Cathia/Tellu 26.02.2014-10.05.2019 Imha
Kinglesin Anabell 4.4.2009-11.9.2018 Kasvaimet
Kinglesin Charity 26.11.2007-22.1.2018
Kinglesin Jump for joy 27.3.2002-27.3.2015
Kinglesin Musta Mimmi 22.01.2006-14.11.2017
Kinglesin Terranova/Terra 7.7.2005-11.9.2017
Kinglesin Terminator: Ippe 7.7.2005-9.9.2016
Kinglesin Moon Maker 22.1.06-12.2.16
Kinglesin Just For Fun 27.3.02-5.3.16
Kinglesin Fantastic four 5.9.07-20.4.16
Kinglesin Sweet Sarah:Sara 18.7.02-18.11.15
Kinglesin Captain Jack:Mökö 15.10.09-17.11.15

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

04.10 | 15:18

Hei,olisin kiinnostunut hankkimaan toisen Cavalierin nykyisen prinsessani leikki kaveriksi. Toiveena olisi narttu.

...
17.12 | 22:13

Hei, Etsinnässä seurakoiraksi Cavalier Rovaniemelle. Ed koira japaninpystykorva kuoli toissakesänä 15 vuotiaana. Nyt aikaa ja rakkautta seuraavalle koirakaveri

...
13.11 | 11:36

Moi, edellinen Cavalier muutti pilven reunalle lähes vuosi siten. Nyt alkaisi aika olla uudelle rakkauden kohteelle. Koska teillä on pentuja tulossa?

...
19.10 | 18:21

Missä hinnoissa cavalierin pennut nyt liikkuu, mikä on normaali hinta?

...
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS