Muistoissa

Kinglesin Blueberry Muffin/ Veera 03.02.2019-16.09.2019 (Munuaiset)
Kinglesin Minore Noora 22.01.2006-13.09.2019
Kinglesin Michael Knight/Manni 16.08.2009--11.07.2019
Kinglesin Black Diamond/Nakki 13.01.2007-21.05.2019
Kinglesin Cathia/Tellu 26.02.2014-10.05.2019 Imha
Kinglesin Anabell 4.4.2009-11.9.2018 Kasvaimet
Kinglesin Charity 26.11.2007-22.1.2018
Kinglesin Jump for joy 27.3.2002-27.3.2015
Kinglesin Musta Mimmi 22.01.2006-14.11.2017
Kinglesin Terranova/Terra 7.7.2005-11.9.2017
Kinglesin Terminator: Ippe 7.7.2005-9.9.2016
Kinglesin Moon Maker 22.1.06-12.2.16
Kinglesin Just For Fun 27.3.02-5.3.16
Kinglesin Fantastic four 5.9.07-20.4.16
Kinglesin Sweet Sarah:Sara 18.7.02-18.11.15
Kinglesin Captain Jack:Mökö 15.10.09-17.11.15
Kiglesin Piece on Cake 19.9.1999-11.5.2012
Fin Mva Kinglesin Valencia 18.4.1996-12.10.2007
Kinglesin Bethoney 14.5.1999-20.9.2011

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

26.03 | 22:31

Hei!
Olen hankkimassa ensimmäistä koiraa ja ihastuin cavalieriin!
Olen kiinnostunut kolmivärisestä narttu tai urospennusta. Onko teille syntymässä pentuja?

...
28.02 | 23:44

Hei, olisin kiinnostunut narttu pennusta.
Meillä siis minä ja mieheni ei ole koskaan ollut omaa koiraa, mutta muisen olemme hoitaneet.
Hyvän kodin voisimme tarj

...
15.02 | 15:43

Katsotaan mitä syntyy,ko pentueeseen ollut kovasti kysyjiä mutta luvata ei voi ennenkuin pennut ovat syntyneet ja ikää saaneet.

...
11.02 | 12:27

Hei;

Olen kiinnostunut trikki urospennusta. Minulla on tällä hetkellä 6-vuotias leikattu uros blennari.

...
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS