Muistoissa

Kinglesin Cascada/New 15.10.2009-20.1.2022
Kinglesin secret of mine 20.01.2009-16.11.2021
Kinglesin Black Edward 20.10.2009-9.4.2021
Kinglesin Carpathian 27.12.2007- 4.8.2020
Kinglesin Black Pearl 13.01.2007--18.02.2019
Kinglesin Blueberry Muffin/ Veera 03.02.2019-16.09.2019 (Munuaiset)
Kinglesin Minore Noora 22.01.2006-13.09.2019
Kinglesin Michael Knight/Manni 16.08.2009--11.07.2019
Kinglesin Black Diamond/Nakki 13.01.2007-21.05.2019
Kinglesin Cathia/Tellu 26.02.2014-10.05.2019 Imha
Kinglesin Anabell 4.4.2009-11.9.2018 Kasvaimet
Kinglesin Charity 26.11.2007-22.1.2018
Kinglesin Jump for joy 27.3.2002-27.3.2015
Kinglesin Musta Mimmi 22.01.2006-14.11.2017
Kinglesin Terranova/Terra 7.7.2005-11.9.2017
Kinglesin Terminator: Ippe 7.7.2005-9.9.2016
Kinglesin Moon Maker 22.1.06-12.2.16
Kinglesin Just For Fun 27.3.02-5.3.16
Kinglesin Fantastic four 5.9.07-20.4.16
Kinglesin Sweet Sarah:Sara 18.7.02-18.11.15
Kinglesin Captain Jack:Mökö 15.10.09-17.11.15

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

27.07 | 23:02

Hei olen Saara 25v ja asun avopuolisoni Jarmon 25-v kanssa Oulussa. Haaveena olisi saada ensimmäinen koira meidän perheeseen. Olen tutkinut kennelleitä ja tehnyt rotutestejä ja cavalier rotu osoittautui meille hyväksi roduksi, luonteen, koon, aktiivisuude

...
01.02 | 15:01

Hei, olisin kiinnostunut Rosan tulevista pennuista

...
04.10 | 15:18

Hei,olisin kiinnostunut hankkimaan toisen Cavalierin nykyisen prinsessani leikki kaveriksi. Toiveena olisi narttu.

...
17.12 | 22:13

Hei, Etsinnässä seurakoiraksi Cavalier Rovaniemelle. Ed koira japaninpystykorva kuoli toissakesänä 15 vuotiaana. Nyt aikaa ja rakkautta seuraavalle koirakaveri

...
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS