Muistoissa

Kinglesin Blueberry Muffin/ Veera 03.02.2019-16.09.2019 (Munuaiset)
Kinglesin Minore Noora 22.01.2006-13.09.2019
Kinglesin Michael Knight/Manni 16.08.2009--11.07.2019
Kinglesin Black Diamond/Nakki 13.01.2007-21.05.2019
Kinglesin Cathia/Tellu 26.02.2014-10.05.2019 Imha
Kinglesin Anabell 4.4.2009-11.9.2018 Kasvaimet
Kinglesin Charity 26.11.2007-22.1.2018
Kinglesin Jump for joy 27.3.2002-27.3.2015
Kinglesin Musta Mimmi 22.01.2006-14.11.2017
Kinglesin Terranova/Terra 7.7.2005-11.9.2017
Kinglesin Terminator: Ippe 7.7.2005-9.9.2016
Kinglesin Moon Maker 22.1.06-12.2.16
Kinglesin Just For Fun 27.3.02-5.3.16
Kinglesin Fantastic four 5.9.07-20.4.16
Kinglesin Sweet Sarah:Sara 18.7.02-18.11.15
Kinglesin Captain Jack:Mökö 15.10.09-17.11.15
Kiglesin Piece on Cake 19.9.1999-11.5.2012
Fin Mva Kinglesin Valencia 18.4.1996-12.10.2007
Kinglesin Bethoney 14.5.1999-20.9.2011

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

24.05 | 16:03

Hei! Meillä suunnittelilla perheeseen cava-koira, ja olisin kiinnostunut tietämään jos teillä olisi pentuja saatavilla tai tulossa. 😊

...
20.05 | 14:48

Etsin black tan cavallierityttö... tai kaksi...
Nyt on hyvää aikaa hoitaa ja elää.. uusi eläkeläinen omassa talossa ja hieno mahdollisuus antaa hyvää koti..

...
19.05 | 17:17

Onko cavalier pentuja saatavilla kesällä?

...
26.03 | 22:31

Hei!
Olen hankkimassa ensimmäistä koiraa ja ihastuin cavalieriin!
Olen kiinnostunut kolmivärisestä narttu tai urospennusta. Onko teille syntymässä pentuja?

...
Tykkäät tästä sivusta
Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS